Witamy na stronie Klubu Jagiellońskiego. Jesteśmy niepartyjnym, chadeckim środowiskiem politycznym, które szuka rozwiązań ustrojowych, gospodarczych i społecznych służących integralnemu rozwojowi człowieka. Portal klubjagiellonski.pl rozwija ideę Nowej Chadecji, której filarami są: republikanizm, konserwatyzm, katolicka nauka społeczna.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Informujemy, że korzystamy z cookies.
We wtorek, 26 marca 2024, o 17:00 spotykamy się z Aleksandrem Miszalskim, kandydatem na Prezydenta Krakowa z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Masz pytania do kandydata? Możesz zadać je kandydatowi na żywo w krakowskiej siedzibie.  23 marca 2024

Dlaczego Aleksander Miszalski chce zostać Prezydentem Krakowa? Spotkanie z kandydatem

We wtorek, 26 marca 2024, o 17:00 spotykamy się z Aleksandrem Miszalskim, kandydatem na Prezydenta Krakowa z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Masz pytania do kandydata? Możesz zadać je kandydatowi na żywo w krakowskiej siedzibie.  23 marca 2024
przeczytanie zajmie 1 min

Kontynuujemy cykl spotkań Wybory samorządowe w Krakowie z Klubem Jagiellońskim. We wtorek, 26 marca 2024, o 17:00 spotykamy się z Aleksandrem Miszalskim, kandydatem na Prezydenta Krakowa z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Masz pytania do kandydata? Możesz zadać je kandydatowi na żywo w krakowskiej siedzibie.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, w ramach którego spotykamy się z kandydatami na urząd Prezydenta Miasta Krakowa, aby porozmawiać o ich planach na przyszłość naszego miasta.

 

Kolejnym kandydatem, który przyjął nasze zaproszenie jest Aleksander Miszalski, poseł na Sejm RP IX i X kadencji oraz były radny Dzielnicy I Stare Miasto i Rady Miasta Krakowa. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Małopolsce, z ramienia której kandyduje na urząd prezydenta Krakowa. Ponadto przedsiębiorca działający w branży turystycznej.

 

dołącz do wydarzenia na FB

 

Informacje organizacyjne
Spotkanie odbędzie się we wtorek, 26 marca 2024, o godz. 17:00 w siedzibie Klubu Jagiellońskiego przy Rynku Głównym 34 w Krakowie. Wstęp wolny.