Witamy na stronie Klubu Jagiellońskiego. Jesteśmy niepartyjnym, chadeckim środowiskiem politycznym, które szuka rozwiązań ustrojowych, gospodarczych i społecznych służących integralnemu rozwojowi człowieka. Portal klubjagiellonski.pl rozwija ideę Nowej Chadecji, której filarami są: republikanizm, konserwatyzm, katolicka nauka społeczna.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Informujemy, że korzystamy z cookies.
Kontynuujemy cykl spotkań Wybory samorządowe w Krakowie z Klubem Jagiellońskim. W piątek, 22 marca 2024, o 19:00 spotykamy się z Łukaszem Gibałą, kandydatem na Prezydenta Krakowa z ramienia Stowarzyszenia Kraków dla Mieszkańców.  19 marca 2024

Czy Łukasz Gibała zostanie Prezydentem Krakowa? Spotkanie z kandydatem

Kontynuujemy cykl spotkań Wybory samorządowe w Krakowie z Klubem Jagiellońskim. W piątek, 22 marca 2024, o 19:00 spotykamy się z Łukaszem Gibałą, kandydatem na Prezydenta Krakowa z ramienia Stowarzyszenia Kraków dla Mieszkańców.  19 marca 2024
przeczytanie zajmie 2 min

Kontynuujemy cykl spotkań Wybory samorządowe w Krakowie z Klubem Jagiellońskim. W piątek, 22 marca 2024, o 19:00 spotykamy się z Łukaszem Gibałą, kandydatem na Prezydenta Krakowa z ramienia Stowarzyszenia Kraków dla Mieszkańców. Masz pytania do kandydata? Możesz zadać je kandydatowi na żywo w krakowskiej siedzibie.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, w ramach którego spotykamy się z kandydatami na urząd Prezydenta Miasta Krakowa, aby porozmawiać o ich planach na przyszłość naszego miasta.

 

Gościem spotkania będzie Łukasz Gibała, niezależny kandydat na prezydenta Krakowa, założyciel i szef stowarzyszenia Kraków dla Mieszkańców oraz radny miejski i szef klubu radnych w Radzie Miasta Krakowa działającego pod tą samą nazwą.

 

dołącz do wydarzenia na FB

 

Informacje organizacyjne
Spotkanie odbędzie się w piątek, 22 marca 2024, o godz. 19:00 w siedzibie Klubu Jagiellońskiego przy Rynku Głównym 34 w Krakowie. Wstęp wolny.