Weź udział w seminariach technologicznych Klubu Jagiellońskiego!
Wyślij zgłoszenie na Seminaria Technologiczne Klubu Jagiellońskiego. Rekrutacja trwa do 16 marca!
W Klubie Jagiellońskim dostrzegamy, że skala i dynamika transformacji technologicznej sprawiają, że państwo i społeczeństwo coraz częściej nie nadążają za procesami, które realnie kształtują rzeczywistość społeczną, gospodarczą i polityczną.
W toku seminariów zostaną poruszone m. in. takie tematy jak: wpływ sztucznej inteligencji na społeczeństwo, technoentuzjazm, relacje pomiędzy technologią a ekonomią, wpływ technologii na politykę czy biotechnologia.
- Gdzie? Warszawska siedziba Klubu Jagiellońskiego (ul. gen. Andersa 35), możliwy częściowy udział zdalny (forma online).
- Kiedy? Każdy wtorek w godzinach wieczornych, począwszy od 24 marca (łącznie 10 spotkań).
- Formuła: Spotkania z zaproszonymi ekspertami oraz spotkania dyskusyjne. Wśród prowadzących znajdą się Mikołaj Firlej, Krzysztof Mazur, Renata Włoch i Andrzej Zybertowicz.
[Dowiedz się więcej i weź udział w rekrutacji]
DLA KOGO?
Cykl skierowany jest do studentów/studentek, liderów/liderek opinii i profesjonalistów/profesjonalistek w dziedzinie technologii.
CO ZYSKASZ?
Udział w seminariach pozwoli Ci:
- Lepiej zrozumieć globalne procesy i ich wpływ na Polskę,
- Wzmocnić umiejętności analizy, krytycznego myślenia i skutecznej argumentacji,
- Doskonalić swoje umiejętności dyskusji w wymagającym, eksperckim środowisku,
- Spotkać się z czołowymi specjalistami od spraw obronnych i technologicznych,
- Otworzyć przed sobą ścieżki dalszego zaangażowania – osobom zainteresowanym zaproponujemy współpracę z portalem Klubu Jagiellońskiego.
OPŁATA
Od uczestników/uczestniczek cyklu seminariów technologicznych zostanie pobrana opłata w wysokości 100 zł za cały cykl (bez zniżek).
Nie zwlekaj – rekrutacja trwa tylko do 16 marca!