Witamy na stronie Klubu Jagiellońskiego. Jesteśmy niepartyjnym, chadeckim środowiskiem politycznym, które szuka rozwiązań ustrojowych, gospodarczych i społecznych służących integralnemu rozwojowi człowieka. Portal klubjagiellonski.pl rozwija ideę Nowej Chadecji, której filarami są: republikanizm, konserwatyzm, katolicka nauka społeczna.

Zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony. Informujemy, że korzystamy z cookies.

Kolędowanie z Klubem Jagiellońskim

Początek nowego roku to dobra okazja na podsumowanie wydarzeń 2022 roku na świecie i w naszym regionie. Poza rozmowami i jedzeniem będzie czas na wspólne śpiewanie kolęd przy akompaniamencie akordeonu. Zapraszamy na spotkanie noworoczne w Klubie Jagiellońskim w Katowicach!

Wszystkich członków, sympatyków Klubu Jagiellońskiego i tych, którzy chcieliby poznać nasze stowarzyszenie zapraszamy na spotkanie w niedzielę 8 stycznia o godz. 16:00 do naszej siedziby w Katowicach, przy ul. Sienkiewicza 36/16.

Bardzo prosimy o przyniesienie czegoś na nasz wspólny stół (przekąski, napoje, owoce itp.) lub wrzucenie symbolicznej kwoty do naszej oddziałowej skarbonki. Dzieci są również mile widziane!

Do zobaczenia 8 stycznia!

[DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU]